Choď na obsah Choď na menu
 


Naše videá

Školský rok 2020-21

 

Deň matiek

 

 

 

Vianočný pozdrav rodičom a priaznivcom našej školy....

 

 

Školský rok 2017-18

nezostrihané videá použité v súťaži o NAJklip k hymne Dňa materských škôl

 

 

Naše video v súťaži o NAJklip k hymne Dňa materských škôl,  

hymnu naspievali Múdre Sovy

 

 

Školský rok 2016-17

Naši turisti- Bralova skala

Za spracovanie videa ďakujeme rodine Tranovej

 

 

 

Téma týždňa : Papierový svet- Novinový tanec Kačiatok a Včielok

vlajky.gif

Školský rok 2015-16

02.09.2015

Slávnostné otvorenie technickej škôlky a naše Múdre Sovy ako budúci majstri a konštruktéri... 

 

 

 

 

vlajky.gif

 

Školský rok 2014-15

 XIX. ročník letnej športovej olympiády detí materských škôl v Prievidzi

 20.05.2015

Za spracovanie krátkych videí ďakujeme rodine Letavayovej a Klakovej

 

Sľub pretekárov: Nikolka Ješíková, Jakubko Klak

Skok do diaľky z miesta : Jakubko Klak, Mirko Fajka

Vyhlásenie výsledkov v skoku do diaľky: 1. miesto Jakubko Klak

                                                                  9. miesto Mirko Fajka

Hod do diaľky z miesta : Marek Letavay - 11. miesto

Hod do diaľky z miesta : Mirko Fajka - 7. miesto

Beh cez prekážky na 20 m: Jakubko Klak 

Beh cez prekážky na 20 m: Aďko Mašán

yes Vyhlásenie výsledkov- beh cez prekážky - chlapci

       1. miesto- Jakubko Klak

       5.-6. miesto- Aďko Mašán

 

Štafeta chlapci : Jakubko Klak, Aďko Letavay, Aďko Mašán, Samko Štefaňák

yes Vyhlásenie výsledkov chlapčenskej štafety- naši chalani                vyhrali, dievčatá skončili na 2. mieste 

 

Vyhodnotenie zúčastnených materských škôl : získali sme 281 bodov a celkové 3. miesto

 

 

Rozprávka Anna a Elza v podaní Mišky a Simonky Tomíkových 

wink https://www.facebook.com/video.php?v=826166127449620

         https://www.facebook.com/video.php?v=826332507432982

 

vlajky.gif

 

Školský rok 2011-12

 

  Plavecký výcvik- 14.11.-25.11.2011

 

     surprise Prievidzské krpčeky- 21.06.2011

Našu školu reprezentovali: Miška Tomíková, Claudika Reisová, Miška Gebrlínová, Kiarika Jalakšová, Mirka Manová, Zarika Bugárová, Branko a Radko Mečár, Aďko Hamara, Marek Simonides, Samko Homola a Dominik Šujan.